Mládež
01.11.2021 - Redakce

Elévové mají za sebou první dva ligové turnaje.

Během dvou týdnů se elévové FBC Liberec představili na prvních dvou ligových turnajích. Po úvodním klání v Liberci se nyní přesunuly tři týmy do České Lípy, kde poměřili své dovednosti se svými vrstevníky. Jak se elévům vedlo a co kvituje hlavní trenér kategorie Radek Valeš? Více v našem článku.

Co děláme během turnajů:

Těší mě, že během září a října jsme zapojili do hry všechny nováčky, kteří se postupně osmělují i ve hře. Pří naší nominační rotaci, co pokaždé hráči vyzkouší, jak nové pozice, tak nové spoluhráče. Obecně se zaměřujeme na pohyb s míčkem a kličky, abychom dokázali v zápasech předčím svého soupeře v těchto situacích. To, že dokážeme střílet hodně branek je toho jenom důkazem.

Skvělí rodiče:
Velikou radost mám ze všech rodičů, kteří se během turnajů chovají naprosto ukázkově. Pro hráče chystají nádherný servis v podobě bohatého občerstvení a zároveň nadmíru dodržují všechna pravidla. Hráče podporují a dávají jim hodně prostoru si vše řídit sami. Tento fakt se nám velmi líbí a i to způsobuje pozitivní atmosféru na všech uskutečněných turnajích.

Na závěr bych rád vyzdvihnul všechny nováčky v kategorii, konkrétně se jedná o Domína, Olíka, Ádu, Vášu a i další, kteří nastoupili ke svým prvním turnajů. S ostatními „zkušenými“ hráči tvoří super partu, kterou je radost trénovat.

  • Fotogalerie z turnaje v České Lípě: zde

Těším se na další zážitky
trenér Radek Valeš
FBC Liberec