Mládež
08.11.2021 - Redakce

Dorostenky získaly v České Lípě dvě vítězství

Dorostenky se v neděli představily na palubovce České Lípy v dalším ligovém programu. Oproti předchozím zápasům hráčky zlepšily zejména svůj přístup a na jejich hře to bylo výrazně znát.

V první řadě jsem velice rád, že se administrativně povedlo dotáhnout střídavé hostování holek z Turnova, kde jsme již loni v těchto ročnících navázali na spolupráci a holky se mohly společně představit v ligové premiéře. Díky čemuž jsme byli schopni přijet v konkurence vhodného počtu s třinácti děvčaty, což je již v této kategorii potřeba.

Hodnocení trenéra: „Dnes to bylo celé o přístupu! Chtěl bych velice ocenit všechny hráčky. Byl jsem maximálně nadšen zejména předvedenou hrou. Hráčky byly schopné v průběhu hry reagovat na změny ve hře a nanejvýše plnit pokyny trenérů. K vidění bylo spousty pěkných akcí a branek. Za zmínku stojí: s přehledem proměněný nájezd, ubráněné oslabení, využití některých standardní situací, spousty pěkných akcí a branek a v neposlední řadě patří za zmínku také tzv. “Káji lobík“ (smích). Ale co mne nejvíce těší, že jsme se dnes představili jako jednotný tým. Tým, který je ochoten hrát v plném nasazení a pomáhat jedna druhé. Na druhou stranu dnešní zápasy ukázaly, na čem je třeba ještě více zapracovat."

Sestava: Wienerová Anička – Holcová Terka, Fuchmanová Monča, Pavlů Klárka, Jirsová Kačka – Klubalová Kája, Šmídková Verča, Štěpánková Anička – Škodová Péťa, Cidlinská Lucka, Černá Majda – Kodešová Anet, Šofrová Adél.
Realizační tým: Cidlinský Miloš a Navrátil Ondřej

V neposlední řadě bych chtěl velice poděkovat rodičům za výpomoc s dopravou a podporu našeho týmu.