Mládež
22.02.2023 - Redakce

Dorostenky 17 zápasů v řadě neprohrály.

K dalším zápasům v sezóně vyrazily dorostenky do České Lípy, kde odehrály své zápasy proti Florbal Chomutov a SK Bivojky Litvínov. V obou zápasech byly suverénní a prodloužily tak svou šňůru zapasů bez prohry.

Florbal Chomutov : FBC Liberec 1:10 (0:2,1:5,0:3)

Do zápasu proti Chomutovu byly naše dorostenky motivovány získat body proti silnému soupeři. Zápas byl určitě koukatelný hlavně pro diváky, kteří si mohli užívat zápasu ve vysokém tempu s mnoha zajímavými momenty. Ačkoliv podle výsledku se může soudit jinak, tak se jednalo o velmi těžký zápas ve kterém jsme dominovali jen díky důslednosti a pracovitosti našich hráček.

Branky: Hartlová (Jirsová), L. Cidlinská (Jirsová), L. Cidlinská (Labajová), Klubalová , Klubalová, L. Cidlinská, Vodhánělová (Jirsová), Klubalová (Nesměráková), Pokorná (Klubalová), Jirsová (Vodhánělová)

FBC Liberec : SK Bivojky Litvínov 19:0 (6:0,6:0,7:0)

V tomto zápase byla povinnost vyhrát a povinnost jsme splnili. Celý zápas jsme kontrolovali hru a soupeře takřka nepustili do žádné větší šance. Pracovitostí a odhodláním jsme zaslouženě vyhrali vysoko 19:0

Branky: Nesměráková (Klubalová), L. Cidlinská, Nesměráková (Klubalová), Jirsová (L. Cildinská), Pokorná (Vávro), Klubalová, Pavlů (Klubalová), Jirsová (Labajová), Jirsová, Jirsová (Labajová), Vodhánělová (Nesměráková), Jirsová (Ulrychová), L. Cidlinská (Ulrychová), Nesměráková (Labajová), Cidlinská (Jirsová), Ulrychová, L. Cidlinská (Klubalová)