Klub
26.08.2020 - Redakce

Dívčí nábor se blíží!

Již 23.9.2020 se uskuteční nábor dívek pro florbalové týmy našeho FBC Liberec. Šanci zapojit se do tréninků florbalu dostanou děvčata, která projdou náborem. Cílem je postupné rozšiřování členské základny dívčí složky.

Dívčí složka prochází velkým restartem a i z tohoto důvodu se výhradně do ženské složky přesouvá jeden z nejzkušenějších trenérů Lukáš Nesměrák, který mimo týmy FBC Liberec trénoval i ženskou reprezentaci ČR U19. Florbalové začátky by novým tvářím měla usnadnit i ex-reprezentantka Klára Veselá (Leierová) a sílu realizačního týmu vyztuží Jan Jánský, který má dlouholeté zkušenosti v trénování nejmenších dětí.
Hlavní trenér Lukáš Nesměrák k tomu říká: Spousta mých známých za mnou chodí s tím, že na jejich dcerky u ostatních sportů neustále někdo křičí, jednostranně je přetěžuje a ničí jejich vztah ke sportu. Jsem moc proto moc rád, že jim mohu odpovědět, že u nás v klubu je vše naopak. Snažíme se hlavně o to, aby holky florbal a sport bavil. Kdo čeká čistě florbalové tréninky u začínajících hráček, bude překvapen. Zaměřujeme se totiž také na všeobecnou pohybovou zdatnost a nabízíme tak holkám možnost rozvoje pro jakýkoli sport. Pokud si nakonec vyberou florbal, budeme moc rádi. Jedná se totiž o sport pro děvčata vyloženě vhodný, který nabízí velmi dobrou možnost se prosadit v budoucnu do zahraničí nebo do národního týmu.
Náboru se mohou zúčastnit dívky již od roku narození 2014. Šanci ale dostanou i dívky starší - do roku narození 2005. Neváhejte a přijďte si se svými dětmi florbal vyzkoušet. Vzhledem k omezeným kapacitám hal není počet míst nevyčerpatelný. Vzhledem k nárůstu zájmu o florbal dívek počet volných míst každým rokem klesá. Proto doporučujeme místo na náboru s předstihem rezervovat u hlavního trenéra.

V případě zájmu prosíme o vyplněné nezávazného formuláře, který slouží jako přihláška. 
Nezávazná přihláška na náborový trénink

Termín uskutečnění náboru: 23.9.2020 od 18:00 do 19:00
Místo: SOŠ Liberec, Jablonecká 999, Rochlice, 460 06 Liberec
Kontakt na hlavního trenéra: Lukáš Nesměrák - 775 478 515, L.Nesmerak@fbcliberec.cz