Aktuální zprávy
12.03.2024 - Redakce

Čtvrtfinále: Liberec vzdoroval. Odvety o víkendu na Dukle

Liberečtí florbalisté nevstoupili do čtvrtfinále dobře. Po relativně vyrovnané první třetině určila ráz zápasu především druhá perioda, která skončila výsledkem 1:6. Druhý zápas byl o poznání vyrovnanější a Liberec dokonce sahal po výhře. Více v našem článku.

Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC Liberec 10:1 (2:0, 6:1, 2:0) | Stav série: 1:0

Boleslav se dostala již v první třetině do dvoubrankového vedení, Liberec ale nic nevzdával a ve 23. minutě snižoval na kontaktní rozdíl trefou Jakuba Pařízka. Od 30. minuty utkání mu však zápas začal utíkat mezi prsty a pěti brankami v řadě se dostal do propastné ztráty 1:8. Ta nakonec také rozhodla o osudu tohoto utkání a Mladá Boleslav si tak připsala vysokou výhru 10:1 a první bod v sérii. Druhá zápas série čeká na oba týmy už ve středu. Začátek zápasu je naplánován na 18:00 a utkání můžete sledovat na www.ceskyflorbal.tv nebo na ČT Sport.

Highlights: odkaz zde
Ohlasy: odkaz zde

Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC Liberec 9:8 (1:2, 4:3, 4:3) | Stav série: 2:0

Liberec naskočil do televizního duelu ve velkém stylu a po šestnácti minutách vedl již 2:0. Na kontaktní branku Boleslavi navíc zareagoval dalšími dvěma trefami a hnal se tak kupředu k vítězství. Domácí kádr ale nenechal nic náhodě a ještě před druhou sirénou se čtyřmi brankami dorovnal na skóre 5:5, čímž duel pořádně zdramatizoval. Ještě napínavější průběh následoval ve třetí třetině, v níž Liberec utekl do vedení 7:6, následně ale musel dohánět také ztrátu a za stavu 8:8 už to vypadalo na prodloužení. A i když by tomuto utkání nastavený čas slušel, Boleslav jej gólem z hole Martina Tokoše v čase 59:08 odmítla a připsala si tak druhý bod v sérii.

Highlighs: bude doplněno

Pokračování na Dukle

Po vyrovnaném druhém utkání přijde na řadu třetí a čtvrtý zápas hned o víkendu. V sobotu 16.3. rozehrají oba celky svůj duel v 19:30 a v neděli se střetnou v 15:00. Oba duely se hrají tradičně na SH Dukla Liberec. Přijďte vytvořit libereckým hráčům skvělou atmosféru v bojích play-off. Těšíme se na vás!