Aktuální zprávy
18.09.2018 - Redakce

Crazyny ve druhém domácím utkání podlehly Bohemians 6:8

V neděli 16. září odehrály Crazy Girls FBC Liberec utkání druhého kola Extraligy žen. Ve druhém domácím utkání přivítaly ženy na Dukle soupeřky Fbš Bohemians z Prahy. I přes to, že ženy s Bohemkou dlouho držely krok, nakonec podlehly poměrem 6:8.

Crazy girls FBC Liberec vs. FbŠ Bohemians 6:8 (0:2,4:5,2:1)

Utkání z pohledu libereckých žen nezačalo příliš dobře. I přes ubráněné oslabení, otevřela skóre v šesté minutě Bašová. O tři minuty déle přidala gól soupeřek Poláková. Crazyny si sice připsaly více střel na branku, nicméně žádná nezapadla za záda pražské gólmanky.

Do druhé třetiny lépe vstoupily domácí pěknou střelou Pavly Bárkové. Následně však přišlo vyloučení Lucie Veidlové, které Bočanová potrestala. Dvoubrankové vedení Bohemka neudržela dlouho, když se nechala vyloučit Bašová a přesilovou hru krásně využila Markéta Rumlová. Za necelé dvě minuty se vyrovnávacím gólem blýska Lucie Veidlová a následně Michaela Mlejnková přidala další branku. Poté ale přišly čtyři rychlé góly hostujících hráček. Domácí Crazyny tak odcházely do šatny po druhé třetině s tříbrankovým mankem.

Úvod třetí třetiny znovu patřil libereckým ženám, když se opět prosadila Lucie Veidlová. Následně přišlo další oslabení, které Crazyny znovu úspěšně ubránily. I přes velké šance domácích, se podařilo znovu skórovat Bohemians. V šestapadesáté minutě se druhým gólem prosadila znovu Markéta Rumlová. Crazyny na konci třetiny zkusily power-play, ale bohužel se již nepovedlo skórovat a tak si Bohemka odvezla všechny tři body.

Nejlepší domácí hráčkou byla vyhlášena Markéta Rumlová, která si připsala dvě branky a jednu asistenci.

Další utkání Extraligy žen odehrají Crazy Girls v neděli 23. září v Brně proti Židenicím.