Aktuální zprávy
13.09.2023 - Redakce

Crazy girls změří síly s Tatranem. Muži jedou do Boleslavi.

Nejvyšší soutěže pokračují i o následujícím víkendu. Crazy girls se představí opět na domácí palubovce, kde vyzvou Tatran Střešovice. Muži se po úvodní výhře potkají s Mladou Boleslaví. Více v našem preview.

Crazy girls FBC Liberec vs. Tatran Střešovice (16.9. | 19:00 | SH ZŠ Dobiášova)

Crazy girls i v 2. kole Extraligy žen čeká těžká práce. V úvodním kole nestačily elitní ženy Liberec na pražský Chodov, když po nepovedené 1. třetině prohrávali už 1:8. Konečné skóre zápasu se zastavilo na číslovce 2:14 v neprospěch FBC Liberec. Protože Extraliga žen má v letošní sezoněn pouze 11 účastníků, tak měl Tatran Střešovice v úvodním kole volno. Jak si povedou oba týmy ve vzájemné prověrce? Více se dozvíme v sobotu v 19:00 na hale SH ZŠ Dobiášova.

Předvýběr.cz Florbal MB vs. FBC Liberec  (16.9. | 19:00 | SH ZŠ Dobiášova)

Liberečtí florbalisté se po úvodní vysoké výhře nad SKV představí na palubovce z Mladé Boleslavi. Oba celky mají po úvodním kole v tabulce Livesport Superligy tři body, protože i Mladá Boleslav nad Českou Lípou vysoko vyhrála v poměru 15:3. Na Mladou Boleslav nemá Liberec úplně dobré vzpomínky, protože poslední sezona je více než deset let stará. Jak se povedou svěřenci Petra Kološe a Matěje Klucha? Utkání ve středočeském městě začíná v sobotu v 19:00.

ŽIVÉ VIDEOPŘENOSY

Živé videopřenosy najdete na nově vzniklé videoplatformě Českého florbalu, kde vám sledování zápasu umožní koupě měsíčního (199 Kč) nebo celoročního (1799 Kč) předplatného.
V případě zakoupení předplatného na www.ceskyflorbal.tv nezapomeňte uvést klub FBC Liberec. Tímto aktem většina financí poputuje napřímo klubu FBC Liberec.