Aktuální zprávy
13.03.2023 - Redakce

Crazy girls udržely Extraligu. Panthers porazily jasně 4:0 na zápasy.

I ženský tým Crazy girls FBC Liberec má po sezoně. V 1. kole play-down porazil jednoznačně Panthers Praha v poměru 4:0 na zápasy a zachárnil tak svoji extraligovou příslužnost. Více v naší reportáži.

Liberec zakončil svou první sezonu v nejvyšší ženské soutěži jednoznačnou výhrou v sérii play-down a těší se tak z postupu do dalšího ročníku extraligy. V sérii proti Panthers Praha nezaváhal ani v jednom utkání a po výhrách 5:2, 11:3, 9:5 a 7:4 si připsal celkový triumf 4:0 na zápasy. "Zápasy hodnotím velmi pozitivně, protože kromě výher jsme i vždy dokázali vést a jednotlivá utkání kontrolovat. Holky v sérii dodržovaly taktické pokyny a myslím si, že zaslouženě slavíme záchranu v nejvyšší lize," řekl k celé sérii hlavní trenér Vojtěch Rondoš. 

Crazy girls tak v nováčkovském ročníku rozhodně ostudu neudělaly. V základní části se umístily na 12. pozici, získaly 15 bodů a svoji pozici jasně udržely v následném play-down. Na závěr bychom rádi poděkovali za obrovskou podporu všem fanouškům a partnerům, kteří pomohli udržet jeden z historicky nejúspěšnějších celků v Extralize žen.