Klub
06.06.2022 - Redakce

Chcete si užít léto? Přihlašte se na kempy FBC Liberec!

FBC Liberec o prázdninách uspořádá tři sportovní akce pro mládežnické kategorie. Již v červenci proběhne Sportovní CRAZY kemp, v srpnu pak soustředění a letní florbalový kemp.

Sportovní CRAZY kemp (18. – 22.7.) - pohybový kemp

Sportovní CRAZY kemp bude nástupcem loňské akce s názvem Florbalové léto. Bude se jednat o pět dní s velmi rozmanitým programem. Termín bude nabídnut kromě členů klubu také veřejnosti, florbalové umění rozhodně nebude podmínkou, neboť si děti vyzkouší celou škálu sportů a aktivit a florbal bude víceméně doplňkovým sportem. 

„Připravíme náplň po vzoru jarního kempu, kde jsme v jednotlivých blocích začlenili různé sporty. Tuto pestrost děti ocenily, a tak jsme se rozhodli podobné „menu“ připravit i červenci. Největším tahákem pravděpodobně bude půl den v HOP Aréně nebo gymnastickém sálu GymLIB. Dále plánujeme vyzkoušet i nové sporty, které se nám na jaře nevešly do programu. Děti se určitě mají na co těšit,“ odhaluje detaily Sportovního CRAZY kempu šéftrenér klubu Matěj Klucho.

Termín: 18. – 22.7.2022
Ročníky: 2008 – 2014 (chlapci i dívky)

Přihlašování přes google dokument: odkaz zde
Propozice: 
odkaz zde

Florbalové soustředění 

Soustředění FBC Liberec v Tanvaldu proběhne již klasickou a známou formou. Na první termín 11. – 14.8. vycestují společně všechna děvčata a s nimi dorostenci a junioři. Plynule na ně navážou elévové, mladší a starší žáci ve dnech 15. – 18.8.2022. „S termíny a lokalitou soustředění není důvod hýbat. Jedná se o zaběhlou akci, kterou na tyto dny očekávají děti, rodiče i trenéři klubu. V Tanvaldu nám ke skvělému sportovnímu programu nic nechybí a my jsme moc rádi, že i v roce 2022 se společně sejdeme na letním soustředění, které je pro nás nejdůležitější akcí léta,“ říká Klucho.

Termín: 11. – 14.8.2022
Ročníky: 2004 – 2007 chlapci, 2004 – 2013 dívky
Junioři, dorostenci, juniorky, dorostenky, žákyně, elévky

Termín: 15. – 18.8.2022
Ročníky: 2008 – 2013 chlapci
Starší žáci, mladší žáci, elévové

Přihlašování: V členské sekci - události
Propozice termín 1: odkaz zde
Propozice termín 2:
 odkaz zde

Florbalový příměstský kemp (22. – 26.8.)

V posledním srpnovém týdnu se uskuteční i příměstský kemp. Akce se uskuteční výhradně v prostorách ZŠ Dobiášova a florbal zde bude více zastoupen než v červencovém CRAZY kempu. „Letní příměstský kemp je variantou pro ty, kteří ještě po soustředění nemají dost florbalu (úsměv). Důležitost soustředění je na mnohem vyšší úrovni než letního kempu, který ale na poslední týden prázdnin chceme opět zařadit do našich plánů. I letní kemp dozná změn a harmonogram bude pestřejší, určitě se ale aktivitami nebudeme blížit Sportovnímu CRAZY kempu,“ popisuje akci šéftrenér klubu.

Termín: 22. – 26.8.2022
Ročníky: 2008 – 2015

Přihlašování: V členské sekci - události
Propozice: odkaz zde

Kontaktní osobou pro organizační dotazy je sekretář oddílu Prokop Ferdan (sekretar@fbcliberec.cz) či šéftrenér oddílu Matěj Klucho pro doplňující informace sportovního charakteru (m.klucho@fbcliberec.cz)