Klub
10.10.2023 - Redakce

Celoklubové focení 2023

K běžné ligové sezoně patří i tradiční celoklubové focení! Letošní celoklubové focení je naplánováno na 5.11.2023 a uskuteční se během plánovaného zápasu mužů proti Sokolům Pardubice. Více o programu v našem článku.

Harmonogram:

Klubové focení proběhne v neděli 5.11. od 14:30 a bude možné se vyfotit do 16:30. Focení bude situováno k VIP sektoru pod jednou z tribun. Nebojte, vše bude vyznačeno! Prosíme všechny členy, aby po konci zápasu neodcházeli a dostavili se na hrací plochu, kde bude vyfocena tradiční celoklubová fotka.

Součástí celoklubového focení i jedna novinka:

Letošní ročník bude speciální. Před akcí bude možné si objednat balíček vytisknutých fotografií. Pokud nemáte zájem o objednání klubového balíčku, nevadí! I tak doražte na klubové focení. Fotografie budou volně k dispozici ke stažení na klubovém Flickru. 

Balíček obsahuje: 

- 8x "hokejová kartička" - rozměr 7,5 x 10,5cm
- 4x A6
- Cena: 150,- Kč

Objednávky balíčku můžete provést prostřednictvím formuláři zde. Hotové balíčky budou k vyzvednutí na recepci Wellcat a platba za balíček bude fakturována přes KIS.

Co s sebou:

Hráči a hráčky se budou fotit v kompletním černém zápasovém dresu a černých stulpnách. Florbalku není potřeba brát s sebou. V případě potřeby budou k zapůjčení erární dresy.

Zápas mužského týmu:

Budeme rádi, když kromě focení zafandíte našim mužům a ukážeme, že jsme skutečný florbalový velkoklub. Vytvořme společně bouřlivou atmosféru na našem domácím utkání FBC Liberec vs. Sokoli Pardubice. Po celé utkání bude připraven i doprovodný program, takže je na co se těšit!

Všechny fotografie budou následně nasdíleny a ke stažení na klubovém Flickru. (odkaz zde)
5.11.2023 | 14:30 - 16:30 | SH Dukla Liberec