( 1:1, 0:3, 0:2;)
TIGERS FK
Liberec
TIGERS FK
branky: 18. Karolína Nováková - 18. Kateřina Kovaříková, 26. Kateřina Kovaříková, 33. Kateřina Kovaříková, 37. Eliška Trojánková, 43. Kateřina Kovaříková, 46. Eliška Chudá; rozhodčí: Michal Jon - Tomáš Mádr; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Kateřina Dlouhá 38 - Veronika Papoušková 19; po třetinách: 1:1, 0:3, 0:2;

Ohlasy trenérů

Komentář trenéra domácích (Vojtěch Rondoš): Kvalitní zápas, z kterého jsme odehráli celkově 15 minut, od kterých se musíme odrazit a na ostatní raději zapomenout a poučit se. Holkám děkuji za odbojovaný zápas a těšíme se na zítra. Komentář trenéra hostů (Karolína Šatalíková): Jsme rádi za úspěšný vstup do sezóny. Na naší straně ovšem byly chybičky a můžeme být rádi jen za jeden obdržený gól. Děkujeme soupeřkám za hru.