Klub
03.04.2023 - Redakce

Junioři vedou ve finále play-off B 2:0 na zápasy.

Juniorská sezona dospěla do své finální části. Junioři po těsném vypadnutí s Florbal Mladá Boleslav se zatím na jedničku popasovávají s play-off B, které určí tým, jenž skončí na 9. pozici. Více v našem článku.

Do finálové série prošli junioři přes FBC ČPP Ostrava, FBŠ Slavia Plzeň. Projít do finálové série se podařilo i pražskému celku Wizards DDM SO Praha 10. Právě tento celek naši junioři předčili v obou kláních a do Prahy odcestují s matchballem a taky s vedením v sérii 2:0. V prvním zápase junioři se dočkali vítězství až po prodloužení, kdy Horník předložil Cejnarovi skvělou přihrávku a ten přiřkl Severočechům výhru 6:5 po prodloužení. V druhém zápase předvedl elitní mládežnický tým Liberce zlepšený výkon a pro výhru si došel jasně 8:3. "Dnes to byl určitě lepší zápas jak včera, ale i dnes měl náš výkon sestupnout tendenci. Co bylo určitě lepší, byly bloky a nasazení do obrany Dva body máme a to byl hlavní cíl," řekl k prvním utkání hlavní trenér Petr Salát.