Nový člen

  • Řádně vyplnění přihláška

Přihláška do Českého florbalu a FBC Liberec - ke stažení zde

Vyplněnou přihlášku můžete donést trenérovi příslušní kategorie na nejbližším tréninku nebo ji zaslat na email: sekretar@fbcliberec.cz a r.vales@fbcliberec.cz

  • Členská sekce

Po odevzdání kontaktního formuláře FBC Liberec Vám bude na uvedený email odeslány přihlašovací údáje s přístupem do Členská sekce. Přiřadíme Vás do příslušného týmu, kde bude probíhat veškerá komunikace s trenéry a klubem. Pokud se Vám nedaří do Členské sekce přihlásit nebo máte jakýkoliv dotaz neváhejte se obrátit na email r.vales@fbcliberec.cz.

  • Členské příspěvky

Pomocí Členské sekce Vám na profil zašleme informace o platbě včetně včetně unitkáního variabilního symbolu. Členové do starších žáků a žákyň platí roční příspěvek 6000,- Kč.
Starší členové mají povinnost zaplatit roční příspěvek ve výši 8000,- Kč. V tomto příspěvku je zahrnuto cestovné na zápasy.
Více informací najdete zde

  • Zdravotní prohlídka

Každý hráč a hráčka má povinnost jednou za rok absolvovat zdravotní prohlídku. Od roku 2014 je v účinnosti vyhláška O zdravotní způsobilosti k tělesné výchově a sportu. Na jejím základě může České florbal kontrolovat platnost těchto zdravotních prohlídek u svých členů hrajících soutěže. Potvrzené formuláře odevzdávejte trenérovi na tréninku nebo je zašlete na e-mail: sekretar@fbcliberec.cz a r.vales@fbcliberec.cz. Po odevzdání bude datum expirace prohlídky zaevidováno ve Vašem profilu v Členské sekci. 

Jak už bylo psáno směrnice Českého florbalu vychází na základně povinnost doložení Posudku o zdravotní způsobilotsti k tělesné výchově a sportu. Posude může být vydán praktickým nebo dětským praktickým lékařem. Pro lékařský posudek není zákonem předepsaný žádný konkrétní formulář. Lékaři postupně v praxi vytvořili formulář, který naleznete zde. ČFbU doporučuje používat u lékařů právě tyto žádosti o posouzení zdravotní způsobilosti. Akceptovány budou i jiné podoby formuláře, ze kterých bude jasně patrné, o jaký typ prohlídky se jednalo (výkonnostní/vrcholová, vstupní/pravidelná) a že se jednalo o prohlídku pro sportovní disciplínu florbal. Zdravotní prohlídka je platná po 12 měsíců.

Více informací se můžete dozvědět i zde

  • Partneři klubu

Díky štědrým partnerům můžete za snížené ceny. 

EXESPORT - nakupujte zboží Exel a Oxdog se slevami 25%.
LION SPORT Adidas – sportovní oblečení – sleva 30% - 40% - kamenný obchod v nákupním centru Géčko – v Globusu
WELLCAT - vstup pro všechny rodiče a členy FBC Liberec do straších žáků – sauna hodina 60,-Kč, vstup do celého areálu wellness 100,-Kč hodina, posilovna 30,-Kč hodina.

  • Klubové oblečení - Fanshop

V současné chvíli nabízí klub FBC Liberec pestrou nabídku oblečení i oblíbených předmětů. Všechny předměty jsou k dispozici ve na recepci Wellcatu na hale ZŠ Dobiášova. Zde můžete zkoušet i velikost souprav, zimních bund, tréninkových kraťasů nebo dresů. 

  • Dresy 

Všichni členové FBC Liberec mají povinnost nastupovat v zakoupených dresech. Výjimku tvoří hráči a hráčky v kategorii přípravek, kde dresy půjčujeme. Objednávat můžete u sekretáře klubu p. Ferdana (sekretar@fbcliberec.cz). K úplné objednávce je potřeba na email zaslat datum narození hráče/hráčky, velikost dresu a číslo dresu.

  • Klubové hodnoty

Klub FBC Liberec počínaje začátkem sezony 2017/2018 uvedl soubor šesti hodnot, které byly vybrány přímo trenéry a vedením klubu. Jedná se o ctnosti, jenž by měly charakterizovat hráče, trenéra, činovníka či rodiče FBC Liberec. Za celý klub věříme, že se společně s námi rádi zapojíte do dodržování klubových hodnot. Společně můžeme být lepší klub.Celý soubor a detailní popisu klubových hodnot najdete zde

  • Pravidla pro rodiče a trenéry

Jako klub chceme dávat prostor všem hráčům a dát jim maximální rozvoj. Proto jsme sepsali soubor pravidel pro rodiče a trenéry. Na celý dokument se můžete podívat zde