Bohemians
Janota, Vaníček - Leksa, Lhota, Klucho, Böhm D., Kroupa, Veselý - Valeš, Marek, Ferdan, Salát, Baudisch, Kopecký, Rozkovec, Kořínek, Balatka
Bohemians
Kotouček, Hyršl - Kuncman, Ďopan, Zezulka, Dobisík, Krbec, Juha, Kopecký, Forman, Šebek, Kindl, Růžek, Čihák, Cabejšek, Chalabala, Buršík
Branky: 3. Radek Valeš, 9. Patrik Rozkovec, 22. Daniel Kroupa, 24. Adam Balatka, 26. Petr Salát, 37. Petr Salát, 56. Petr Salát - 1. Josef Juha, 5. Matyáš Krebner, 11. Viktor Kopecký, 12. Patrik Šebek, 13. Adam Růžek, 23. Kryštof Krbec, 29. Jakub Buršík, 31. Patrik Šebek, 40. Matyáš Krebner, 44. Matyáš Krebner, 49. Viktor Kopecký; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 151; zásahy brankářů: Vít Vaníček 11, Tomáš Janota 2 - Michal Kotouček 19; po třetinách: 2:5, 4:4, 1:2;

Komentář trenéra domácích(Zdeněk Skružný): Bohemians dnes vládly zápasu. Po našem vlažném úvodu jsme se sice výkonem trochu vrátili do utkání, ale výsledek je jednoznačný. 60:00 Komentář trenéra hostí(Michal Jedlička): Dnes jako outsider jsme předvedli velice dobrý výkon v první třetině, kde jsme si vytvořili rozhodující náskok. Jsem rád, že jsme vstřelili 11 branek a zvedli si sebevědomí před velice důležitým zápasem v Brně. Soupeři děkuji za zápas.