Česká Lípa
Chlad, Mück - Bitman, Kološ, Janeček, Dlesk, Klucho, Šoltys - Světlík, Ferdan, Stránský - Valeš, Smutný, Wiener - Baudisch, Rozkovec, Mádlo - Macháč, Martínek
Česká Lípa
Jukl, Chyna - Petrák, Tichý, Novák, Dzierža, Mlejnek, Kouba, Kadlec, Karel, Kopič, Flekl, Jirsa, Štěrba, Staněk, Krajcigr, Ekl
Branky: 8. Jan Světlík, 8. Patrik Rozkovec, 19. Jan Světlík, 20. Filip Smutný, 30. Petr Kološ, 35. Šimon Stránský, 35. Jan Baudisch, 44. Vojtěch Wiener, 50. Patrik Rozkovec, 59. Jan Šoltys - 26. Marek Dzierža, 39. Daniel Štěrba, 46. Jaromír Ekl; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Daniel Mück ? - Daniel Jukl ?; po třetinách: 4:0, 3:2, 3:1;

FBC Liberec vs. FBC Česká Lípa 10:3 (4:0,3:2,3:1)

Do osmifinále Poháru Českého florbalu nastoupili družstvo FBC Liberec v nejsilnější možné sestavě s jasným cílem. Postoupil do čtvrtfinále pohárové soutěže. Tento cíl se Severočechům začalo plnit už od začátku zápasu, kdy diktovali tempo hry a dokonce i stříleli branky. První střelcem, který odstartoval kanonádu v první periodě byl Jan Světlík. Následovala druhá branka z hole Rozkovce a úspěšnou třetinu završil opět Světlík a Smutný

Ve druhé třetině Česká Lípa vytáhla pressink a utkání nabralo rychlosti. Obě družstva si tvořila šance, ale i v této třetině byli úspěšnější domácí střelci. Prosadil se Kološ, Stránský a kapitán Baudisch. Skóre za hostující celek korigoval Dzierža a Štěrba, jenž snižovali na 7:2.

V závěrečné části zápasu dostali od hlavního trenéra Zdeňka Skružného prostor i náhradníci Martínek a Macháč. Liberec si zkušeně hlídal vedení, které dokázal ještě více navyšovat. Na 8:2 zvyšoval Wiener v přesilové hře. Na 9:3 se po zemi prosadil Rozkovec a konečný stav utkání vtiskl Jan Šoltys.

Po úspěšně zvládnutém osmifinále Poháru Českého florbalu narazí florbalisté FBC Liberec na pražský celek ACEMA Sparta Praha. Utkání zatím nemá přesný termín.