Kladno
Weissgärber, Macík, Bachmaier, Stůj, Chroust, Novák, Riebauer, Prudil, Papoušek, Kučera, Höffer, Bohuslávek, Pixa, Pfaur, Šnajdr, Hübner, Janda. Ullmann, Veselý, Šefčík
Liberec
Chlad, Futschik, Kopecký, Klucho, Kárník, Bitman, Kološ, Smutný, Rozkovec, Dlesk, Stránský, Šoltys, Martínek, Horník, Wiener, Václavík, Pařízek, Světlík
Kanonýři Kladno - FBC Liberec 5:6 branky: 31. Josef Novák, 43. Marek Veselý, 48. Filip Ullmann, 52. Matyáš Bachmaier, 53. Ondřej Papoušek - 2. Filip Smutný, 3. Jan Šoltys, 6. Jakub Kopecký, 25. Vojtěch Wiener, 41. Jakub Kopecký, 46. Šimon Stránský; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 52; zásahy brankářů: Petr Weissgärber 2, Petr Weissgärber 10, Marek Macík ?, Marek Macík ? - Petr Chlad 19; po třetinách: 0:3, 1:1, 4:2;

Reportáž

Do první třetiny vstoupili hráči FBC Liberec skvěle, hned ve druhé minutě po přihrávce Svetlíka otevřel skóre Smutný. Na něj záhy navázal individuální akcí Šoltys a po souhře Stránského se zakončujícím Kopeckým svítilo na tabuli 3:0 pro hosty. Zbytek třetiny pokračoval pod taktovkou libereckých hráčů, další šance ovšem nebyly proměněny.

Nástup do druhé třetiny se také povedl. Po faulu domácích bylo naříženo trestné střílení, se kterým si poradil Wiener. V polovině utkání se poprvé prosadili i Kanonýři a mohlo být hůr. Výhodu trestného střílení dostali i domácí, ale pokus Ullmanna zastavila tyč Chladovy branky.

Do třetice všeho dobrého, i na startu poslední části slavili liberečtí. Druhou branku si připsal Jakub Kopecký, který tak dal Liberci luxusní čtyřbrankový náskok. Kladno ovšem nesložilo zbraně. Na gól domácího Veselého dokázal ještě odpovědět Stránský, zbytek třetiny byl ale v režii Kanonýrů. Tlak vyústil v postupné snížení až na rozdíl jediné branky, šance na srovnání přišla po vyloučení libereckého Martínka. Hostující celek oslabní zvládl a stejně si vedl i při kladenské hre bez golmana. Na konci zápasu tedy svítilo na výsledkové tabuli skóre 6:5 a Liberec si tak připsal první výhru v sezoně.