Hattrick
Muck, Chlad - Dlesk, Janeček, Wiener, Valeš, Smutný - Pařízek, Šoltys, Ferdan, Kopecký, Baudisch - Bitman, Václavík, Macháč, Mádlo, Vacek - Klucho
Hattrick
Korba, Kolajta - Brom, Procházka, Jalový, Juhaňák, Dvořák, Kostka, Lhota, Hronek, Bednář, Gryc, Suk, Hájek, Kůra, Musil, Zouhar, Slezák
Branky: 4. Vojtěch Janeček, 7. Radek Valeš, 9. Tomáš Dlesk, 17. Michal Václavík, 20. Filip Smutný, 26. Filip Smutný, 36. Filip Smutný, 57. Jakub Kopecký - 51. Lukáš Jalový; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 135; zásahy brankářů: Daniel Mück 24 - Ondřej Kolajta 11; po třetinách: 5:0, 2:0, 1:1;

FBC Liberec vs. FBŠ Hummel Hattrick Brno 8:1 (5:0,2:0,1:1)

Liberečtí florbalisté vstupovali do utkání s jasnou motivací. Zisk tří bodů by jim výrazně pomohl v boji o sedmou, případně osmou pozici v tabulce Livesport Superligy. Ta by jim dala výhodu domácího prostředí v blížícím se předkole play-off. Liberec předvedl v úvodní třetině doslova uragán a díky aktivní hře postupně navýšil skóre až na 5:0! Trefili se skoro všichni členové první formace. Úvodní branku vstřelil Janeček, poté Dlesk, Valeš a i Smutný. Svoji premiérovou branku v dresu nejvyšší soutěži zaznamenal i junior Michal Václavík, který poslal míčem za branku po sólu přes celé hřiště.

Do druhé periody opět Liberec aktivně, ale už se mu tolik nedařilo zužitkovávat své příležitosti. O jediné dvě branky se postaral střelec Filip Smutný, jenž opět završil hattrick. Celkově dokázal nastřílet už 32 přesných zásahů!

Třetí třetina přinesla poměrně rozháranou hru ze strany domácím. Nulu na svém kontě dlouho držel brankář Daniel Mück, který podal sebejistý výkon. Čisté kontu mu sebral až 51. minutě Jalový. I závěrečné slovo v zápase měl elitní tým Liberec. V 57. minutě dodal konečnou podobu skóre Kopecký, když trefil prázdnou bránu po přihrávce od Ferdana.

Liberec předčil Hattrick Brno výrazným rozdílem a po výhře 8:1 získal zasloužené tři body. Se ziskem 36 bodů je v neúplné tabulce na dělené 8. příčce. Poslední kolo Livesport Superligy odehrají muži 13.2.2022, kdy vycestují do Otrokovic k utkání s tamními Panthers.