Bohemians
Muck, Chlad - Klucho, Bitman, Pařízek, Šoltys, Baudisch, Dlesk, Janeček - Macháč, Kopecký, Ferdan,, Valeš, Světlík, Wiener, Stránský, Smutný, Wiener, Mádlo
Bohemians
Zavřel, Hyršl - Malič, Forman, Šebek, Krbec, Buršík, Cabejšek, Rod, Veleba, Gajdúš, Čihák, Pastor, Ďopan, Valenta, Hrabčák, Bílek, Zezulka, Šimáně
Branky: 19. Šimon Stránský, 20. Vojtěch Wiener, 54. Šimon Stránský, 54. Filip Smutný - 6. Jan Malič, 11. Daniel Cabejšek, 11. Kryštof Krbec, 17. David Veleba, 32. Kryštof Krbec, 34. Pavel Čihák, 36. Matúš Gajdoš, 37. Pavel Čihák, 52. Jan Malič; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 102; zásahy brankářů: Petr Chlad 9 - Jakub Zavřel 10; po třetinách: 2:4, 0:4, 2:1;

FBC Liberec vs. FBŠ Bohemians 4:9 (2:4,0:4,2:1)

Stejná písnička jako v předchozím zápase čekala na diváky ve sportovní hale Dukla Liberec. Liberec velmi matně vstoupil do utkání a Bohemians kromě diktování tempa střílela i branka. Skóre zápasu otevřel v 6. minutě Malič, další branky vstřelili v 11. minutě Cabejšek a Krbec. Stav 3:0 byl pro tým hostujícího trenéra Michala Jedličky málo a rázně chtěl navýšet vedení. To se povedlo 17. minutě, kdy Veleba uklidil míček za záda Chlada. Na nepříznivý vývoj zápasu se povedlo Liberci odpovědět. Do konce první třetiny proměnil svůj únik Stránský, kterého podpořil Vojtěch Wiener, jenž snížil na 2:4.

Na začátku druhé periody spravil chuť brankář Chlad, když vychytal nařízené trestné střílení. V další minutě byl vyloučen hostující hráč a Liberec měl velkou šanci snížil na rozdíl jedné branky. To se nepovedlo a krátce na to přišel trest. Rozhodující branky z hole FBŠ Bohemians přišly v rozmězí 32. - 37. minuty. Liberec tak po další nepovedené třetině odcháze do šatny za stavu 2:8.

Závěrečná dvacetiminutovka se už pouze dohrávala. Oba týmy věděli, že se na výsledném skóre již nic nemůže změnit. Na 9:2 zvýšil svoji druhou brankou v zápase Malič, avšak poslední důležité momenty se v zápase připravili domácí. Nejprve Stránský a poté Smutný prostřelil brankáře Zavřela a snížili na konečných 4:9 z pohledu FBC Liberec.

Prohrou v 23. kole Livesport Superligy přišli liberečtí florbalisté o šanci promluvit do boje o přímý postup do play-off. V závěrečných třech zápasech základní části se utkání s Vítkovicemi, Hattrickem Brno a Otrokovice.