8
(0:2, 1:4, 2:2)
Crazy Girls
Crazy Girls
Branky: 40. Radka Kylarová, 48. Kristýna Vejvodová, 50. Alena Žižková - 1. Michaela Mlejnková, 16. Adéla Dlouhá, 21. Michaela Mlejnková, 30. Oxana Šamanina, 31. Michaela Mlejnková, 38. Lucie Veidlová, 46. Oxana Šamanina, 50. Lucie Veidlová; rozhodčí: David Hejzlar - Lukáš Weissgráb; vyloučení: 0 + Lenka Kalistová 5:4 + Klára Leierová 10; využití: 0:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Eliška Kuchyňková 24, Jana Vyrobíková 4 - Marcela Štěpánová 15; po třetinách: 0:2, 1:4, 2:2;

Komentář trenéra domácích (Pavel Doubek): Máme velké problémy s koncentrací a předvedením maxima, co hráčky umí. Dnes jsme odehráli zápas vlažně a podle toho vypadá i výsledek. Soupeř nás jednoduchou hrou pohodlně přehrál. Děkujeme soupeři za utkání.

Komentář trenéra hostů (Petr Horáček): Dneska jsme přijeli pro body, ale věděli jsme že to bude velmi těžký zápas, což bylo vidět v první třetině, která byla velmi vyrovnaná, i když se nám podařilo vstřelit dvě branky. Největší slabinou pro nás dnes bylo časté faulování, nicméně jsme většinu dokázali ubránit a podařilo se nám vstřelit další branky a dotáhnout to do vítězného konce.