:
3
(2:0, 1:3, 3:0)
Židenice
Branky: 2. Kamila Pravcová, 3. Andrea Dernerová, 30. Kamila Pravcová, 43. Kristýna Pospíšilová, 60. Lucie Romančáková, 60. Martina Indrová - 24. Hana Koníčková, 30. Michaela Mlejnková, 31. Aneta Foffová; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 1 + Martina Indrová (ZID) 5:4; využití: 0:1; diváků: 143; zásahy brankářů: Karolína Krištofová ? - Marcela Štěpánová ?; po třetinách: 2:0, 1:3, 3:0;

Komentář hostujícího trenéra Tomáš Jakubík: Dnes jsme čekali težký boj a taky to tak bylo. Zbytečná vyloučení nás stály síly a to se na konci podepsalo. Na příští víkend se těšíme a budeme silnější. Děkuji soupeři a divákům. Komentář domácího trenéra Jirky Starého: Super začátek zápasu. Liberci potom pomohlo naše pětiminutové oslabení, díky kterému se prakticky vrátily do hry. A slibně rozehrané utkání jsme dovedli do velkého dramatu. Poslední třetinu jsme nakonec zvládli a sérii vyrovnáváme na 1:1. Děkujeme skvělým dívakům.