:
6
(2:1, 1:3, 2:2)
Židenice
Branky: 10. Martina Indrová, 14. Andrea Dernerová, 29. Andrea Dernerová, 57. Zuzana Hubáčková, 60. Silvia Tomová - 1. Michaela Mlejnková, 22. Michaela Mlejnková, 31. Michaela Mlejnková, 35. Martina Dostalíková, 41. Michaela Mlejnková, 54. Michaela Mlejnková; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; diváků: 88; zásahy brankářů: Karolína Krištofová 11 - Marcela Štěpánová 19; po třetinách: 2:1, 1:3, 2:2;

Komentář hostujícího trenéra Tomáš Jakubík: Dnes jsme čekali težký boj a taky to tak bylo. Zbytečná vyloučení nás stály síly a to se na konci podepsalo. Na příští víkend se těšíme a budeme silnější. Děkuji soupeři a divákům. Komentář domácího trenéra Jirky Starého: Super začátek zápasu. Liberci potom pomohlo naše pětiminutové oslabení, díky kterému se prakticky vrátily do hry. A slibně rozehrané utkání jsme dovedli do velkého dramatu. Poslední třetinu jsme nakonec zvládli a sérii vyrovnáváme na 1:1. Děkujeme skvělým dívakům.