(1:3, 2:0, 1:5)
Ostrava
Crazy Girls
Ostrava
Branky: 8. Hana Koníčková, 34. Hana Koníčková, 36. Hana Koníčková, 41. Michaela Mlejnková - 4. Kristína Hudáková, 11. Nela Kapcová, 15. Markéta Vrlíková, 43. Paulína Hudáková, 48. Nela Kapcová, 52. Denisa Kotzurová, 56. Nela Kapcová, 60. Veronika Káčová; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Marcela Štěpánová 27 - Veronika Tomšová 8; po třetinách: 1:3, 2:0, 1:5;

Komentář trenéra domácích(Jakub Procházka): Škoda neproměněných šancí ve třetí třetině, zápas byl v celku vyrovnaný, děkujeme soupeří a přejeme příjemný návrat domů. Komentář hostujícího trenéra(Jakuba Robenka): Důležité 3 body na začátku sezony. Věděli jsme, že Nás nečeká nic lehkého a to se po trochu vlažné první třetině potvrdilo. Jsem rád, že jsme zápas nakonec poměrně kontrolovaně zvládli, ale Liberec každopádně zaslouží pochvalu a my se do příštího týdne rozhodně musíme zlepšit.