(2:6, 0:2, 1:0)
TIGERS FK
Crazy Girls
TIGERS FK
Branky: 6. Michaela Mlejnková, 20. Michaela Mlejnková, 43. Hana Koníčková - 2. Dagmar Surá, 5. Eliška Chudá, 14. Simona Pálková, 16. Adéla Polívková, 18. Lucia Jelínková, 20. Lucia Jelínková, 21. Kateřina Kovaříková, 35. Nikola Hermannová; rozhodčí: Jiří Jelínek - Robert Kusek; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 150; zásahy brankářů: Martina Lerchová 8, Marcela Štěpánová 16 - Kristýna Karli 10; po třetinách: 2:6, 0:2, 1:0;

Komentář trenéra hostů:(Karolína Šatalíková): Dnes se nám povedl začátek zápasu, ale naše tempo bohužel místo gradování upadalo. Jsme rádi za výhru, soupeřkám děkujeme a Liberci přejeme dalších pětadvacet! Komentář trenéra domácích(Jakub Procházka): Úvod do zápasu se nám nepovedl, ale postupem času jsme se dostali do hry. Rozhodla první třetina. Soupeři děkujeme za zápas a příjemnou cestu domů.