7
(0:3, 1:2, 2:2)
Crazy Girls
Crazy Girls
Branky: 35. Kateřina Šnebergrová, 47. Anna Alexandra Suková, 58. Nikola Křemenáková - 5. Markéta Rumlová, 6. Klára Leierová, 17. Martina Dostalíková, 22. Michaela Mlejnková, 24. Hana Koníčková, 53. Pavla Bárková, 57. Michaela Vejdělková; rozhodčí: Jiří Jelínek - David Scholz; vyloučení: 1:6; využití: 1:1; diváků: 135; zásahy brankářů: Veronika Fišerová 7, Kateřina Fialová 8 - Martina Lerchová 17; po třetinách: 0:3, 1:2, 2:2;

Ohlasy trenérů

Komentář trenéra hostů (Jakub Procházka): Konečně vítězství za 3 body, bohužel celý zápas jsme si zkomplikovali naší nedisciplinovaností. Přeji všem krásné svátky. Komentář trenéra domácích (Vít Procházka): Bohužel jsme dnes v první třetině třikrát inkasovali z dálky, což nás stálo zápas. Nadále se potýkáme s žalostnou produktivitou, 6 přesilovek a 1 vstřelený gól je zkrátka málo. Snad nám vánoční pauza přijde vhod a v lednu se převedeme v lepším světle. Děkujeme divákům za krásnou atmosféru a soupeři za zápas, krásné Vánoce všem!