(1:0, 3:0, 1:0)
Crazy Girls
Olomouc
Crazy Girls
Branky: 16. Tereza Mošťková, 29. Martina Pejzlová, 33. Tereza Reimerová, 34. Tereza Reimerová, 43. Michaela Žáková; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 1:0 + Michaela Mlejnková (LIB) 5; využití: 0:0; diváků: 73; zásahy brankářů: Martina Franková 27 - Marcela Štěpánová 22; po třetinách: 1:0, 3:0, 1:0;

Komentář trenéra hostí (Blanka Procházková): Bohužel po pár chybách a vyloučení na 5 minut, které ovlivnilo zápas, abychom ho mohli případně otočit. Gólmanka Olomouce vychytala Olomouci neskutečné gólové šance. Chvílemi zápas nahoru dolů. Děkujeme soupeři za zápas. Komentář trenéra domácích (Alice Pavlíková): První třetina byla velmi vyrovnaná a soupeř v po ní mohl být určitě ve vedení, ale nestalo se tak. Ve druhé části rozhodla naše 5-minutová přesilovka, ve které jsme odskočili na rozdíl tří branek. Soupeři děkujeme za zápas a přejeme bezproblémovou cestu domů.