( 2:0, 3:0, 3:0)
Crazy Girls
Vítkovice
Crazy Girls
Branky: 11. Barbora Husková, 13. Barbora Husková, 28. Barbora Husková, 32. Zuzana Šponiarová, 36. Eliška Planková, 48. Justyna Krzywak, 55. Zuzana Šponiarová, 58. Zuzana Šponiarová; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Petra Klečková 10 - Martina Lerchová 33; po třetinách: 2:0, 3:0, 3:0;

omentář asistenta trenéra, paní Blanky Procházkové: Po včerejším utkání, bojovný výkon, holky se Vítkovic nezalekly a byl to ostrý zápas. Bohužel odešly fyzické síly, ale víme že to jde. Soupeřkám gratulujeme, a nás čeká cesta za sněhem do Liberce. Komentář trenéra domácích, pana Tomáše Martiníka: Dnes spokojenost až s třetí třetinou, ty první dvě byly od nás nepřesné, zbrklé a technicky nekvalitní. Když jsme se na hřišti uklidnili, tak jsme dokázali předvést i kvalitní kousky. Děkujeme soupeřkám za zajímavý zápas a přejeme šťastnou cestu domů.