Sparta
Vaníček, Chyna - Kološ, Kroupa, Klucho, Veselý, Bitman, Böhm - Valeš, Balatka, Ferdan, Kopecký, Salát, Marek, Baudisch, Rozkovec, Kořínek, Hiadlovský
Sparta
Beneš, Echardt - Křenek, Garčar, Zeman, Ježek, Kalaš, Krejča, Ulhelyi, Košir, Časar, Zouzal, Kareš, Burian, Bartoš, Veselý, Lang, Pažák, Marvánek, Svatoš
Branky: 34. Lukáš Veselý, 60. Daniel Kroupa - 16. Milan Garčar, 19. Ondřej Svatoš, 20. Michal Kareš, 20. Lukáš Ujhelyi, 24. Lukáš Ujhelyi, 28. Robert Košir, 45. Milan Garčar; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 160; zásahy brankářů: Vít Vaníček 11 - Martin Beneš 26; po třetinách: 0:4, 1:2, 1:1;

FBC Liberec vs. ACEMA Sparta Praha 2:7 (0:4, 1:2, 1:1)

Liberec nastoupil v lehce pozměněné sestavě, ale na výkonu to nebylo příliš znát. Úvod zápasu byl velmi vyrovnaný a liberečtí drželi s prvním týmem superligy krok. Několik Libereckých šancí zastavil až brankář Beneš, v obraně se pak domácí spoléhali na dobré bloky a souboje. V šestnácté minutě otevřel skóre hostující reprezentant Garčar a pak přišla černá minuta pro Liberec. Trefili se tři další sparťané a stačilo jim na to přesně šedesát sekund. Soupeř tak odskočil do čtyřbrankového trháku.

Domácí dostali možnost přesilové hry, ale ta bohužel zůstala bez využití. Naopak deset vteřin před vypršením trestu skóroval v oslabení Ujhelyi. V osmadvacáté minutě pak hosté zvýšili už na 6:0 a poté dostali možnost přesilové hry. Ta zůstala také bez využití, navíc se po vypršení trestu vydal do útoku Veselý a otevřel brankové konto Liberce. Ještě jednu početní výhodu sehráli domácí, ale nikdo nepropálil skvělého Beneše ve sparťanské brance.

Soupeř již kontroloval svůj pětibrankový náskok a pro Liberec bylo těžké korigovat výsledek. Druhou trefu v zápase přidal ex-liberecký Garčar, 1:7. Sedmadvacet vteřin před koncem základní části přidal čestnou trefu Kroupa a kosmeticky upravil na 2:7. Víc už se ale v utkání nestalo a Liberec tak z posledních tří superligových střetnutí nevytěžil ani bod.

Branky: Veselý, Kroupa

Komentář trenéra hostů(Radek Skalička): Dnes jsme podali koncentrovaný výkon, až na pár vyjímek po celých 60 minut. Pasáž na konci první třetiny rozhodla zápas, a pak jsme díky kvalitní hře na balónu nepouštěli soupeře na dostřel. Děkujeme soupeři za utkání. Komentář trenéra domácích (Filip Hanžl): Dvě nebo tři minuty na konci první třetiny rozhodly zápas. Udělali jsme v šatně tlustou čáru. Po reprezentační pauze nastoupí znovu aktivní a tvrdý Liberec a na to se moc těším. Díky soupeři i rozhodčím za zápas.