:
2
(2:0, 3:0, 4:2)
Ostrava
Branky: 6. Kristína Hudáková, 16. Nela Kapcová, 28. Paulína Hudáková, 30. Paulína Hudáková, 37. Kristína Hudáková, 42. Tímea Patakyová, 43. Eliška Jurečková, 54. Kristína Hudáková, 58. Andrea Pastušková - 43. Michaela Mlejnková, 56. Michaela Mlejnková; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 0:4; využití: 1:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Pavla Lišková 22 - Marcela Štěpánová 20, Martina Lerchová 6; po třetinách: 2:0, 3:0, 4:2;

Komentář trenéra domácích(Jakub Robenek): Dle očekávání úplně jiný zápas než včera. Projevila se šířka kádru a i obraz hry obou zápasů. Hráli jsme 40 minut velmi disciplinovaně a tak, jak by se v play-off mělo. Třetí třetina už byla uvolněnější a z toho pramenily góly a i to, že se Liberec dostal více do hry. Dostali jsme za 120 minut jen 2 góly ve hře 5 na 5 a to je pro Nás velký posun. Ukazuje se, že tým roste a ví, co v play-off rozhoduje. Vedeme 2:0 a do Liberce pojedeme sérii ukončit.

Komentář vedoucího hostů(Petr Horáček): Dneska jsme na soupeře nestačily. Soupeř byl ve všech herních činnostech lepší. Díky za zápas.