6
(1:2,0:2,2:2)
Liberec
Liberec
Branky: 9. Dominik Beneš, 49. Ondřej Kawulok, 58. Miroslav Fořt - 8. Ondřej Bartoš, 19. Adam Balatka, 34. Jan Jaroš, 39. Jan Jaroš, 48. Lukáš Lhota, 57. Jan Jaroš; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; diváků: 40; zásahy brankářů: Tadeáš Dittrich 17, Karel Čáp 8 - Jan Král 25; po třetinách: 1:2, 0:2, 2:2;

Ohlasy trenérů

Vyjádření zastupujícího trenéra týmu Florba Ústí p. Viktora Kopeckého: Soupeř byl vyspělejsí fyzicky, dobře bránil a narozdíl od nás proměnil šance, které si vytvořil. Děkuji divákům za podporu a soupeři za utkání.

Vyjádření trenéra týmu FBC Liberec p. Petra Saláta: Tým plnil od začátku utkání pokyny, a i když jsme byli v omezené sestavě, dokázali jsme ve velké aktivitě vydržet celých 60 minut. Děkuji klukům za super výkon a soupeři za kvalitní utkání