11pp
(3:3, 6:4, 1:3, 0:1)
Vítkovice
Vítkovice
branky: 4. Adam Balatka, 17. Jakub Jaroš, 18. Tomáš Ballaty, 21. Adam Balatka, 23. Adam Balatka, 28. Adam Balatka, 35. Ondřej Bartoš, 37. Lukáš Lhota, 40. Martin Čermák, 54. Ondřej Šorm - 5. Martin Ulman, 6. Petr West, 11. Daniel Filip, 24. Martin Michna, 26. Daniel Filip, 37. Daniel Lademberger, 39. Martin Ulman, 49. Petr Šomodi, 51. Radek Šomodi, 58. Daniel Filip, 63. Radek Šomodi; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; diváků: 28; zásahy brankářů: Matěj Andar 26 - Štěpán Zerzoň 33; po třetinách: 3:3, 6:4, 1:3, 0:1;

Komentář trenéra hostí: Sem tam se takový zápas objeví, přestřelka a přetahovaná až do konce. Rozhodující moment asi přesilovka v první třetině, kdy jsme měli dát na 1:4. Pohrdali jsme vyloženými šancemi a soupeř trestal vše. Silou veškeré vůle nakonec bereme dva body. Díky soupeři za zápas a lekci.

Komentář trenéra domácích: Dnes můžu náš tým pochválit. Ve hře se vsice objevovali pasáže plné špatných rozhodnutí, ale bylo jich mnohem méně než jindy. Dnes se nám dařilo v přechodu do útoku, měli jsme super nasazení a střelecké štěstí. Děkuji soupeři za pěknou přestřelku a gratuluji k vítězství.