Crazy Girls
Štěpánová - Veidlová, Čermáková, Leierová, Bartůšková, Dlouhá, Rumlová, Pekárková, Kronychová, Ljachová, Horáková, Bárková, Tomanová, Mlejnková, Šamanina, Vejdělková
Jičín
Samková - Kůželevoá, Kloutvorová, Chlumská, Žůrková, Mrázková, Kociánová, Mrázková, Florianová, Strejcovská, Svobodová, Exnarová, Landgraf, Bachmaierová, Kosová
Branky: 2. Martina Dostalíková, 12. Michaela Mlejnková, 20. Michaela Mlejnková, 26. Michaela Mlejnková, 55. Oxana Šamanina, 55. Adéla Dlouhá, 56. Klára Leierová, 56. Lucie Veidlová - 3. Tereza Mrázková, 19. Lucie Florianová, 33. Kristýna Bachmaierová, 40. Kristýna Bachmaierová, 44. Gabriela Žůrková, 55. Kristýna Bachmaierová, 56. Lucie Kloutvorová; rozhodčí: Kateřina Hátlová - Lenka Jansová; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Marcela Štěpánová ? - Adéla Kociánová ?; po třetinách: 3:2, 1:2, 4:3;

V pátek se na liberecké půdě odehrál zápas Crazy girls FBC Liberec proti KM automatik FBK Jičín. První třetina se Crazynám podařila a skončila za stavu 3:2. Ve druhé třetině soupeřky vyrovnaly na 4:4. Třetí a rozhodující třetina ukázala bojovnost, a tak si Crazyny z tohoto zápasu odnášejí zasloužené 3 body.

Začátek první třetiny byl velmi vyrovnaný. Byla vidět velká aktivita obou týmů. První branku Crazyn vstřelila Martina Dostálíková. Tuto branku následovala druhá ze strany soupeřek. Další branka se podařila vstřelit Michaele Mlejnkové, ale opět následoval úder soupeřek. Nakonec Michaela Mlejnková vstřelila rozhodující branku první třetiny a ta se tedy dohrála za stavu 3:2.

V páté minutě druhé třetiny se opět prosadila Michaela Mlejnková a vysloužila si tak hattrick. Soupeřky se více dostávaly do obranného pásma domácích a mnohem více dbaly na dorážky. Šance ze strany soupeřek využila Kristýna Bachmaierová a to hned dvakrát a srovnala skóre na 4:4.

Ve třetí třetině to měly obě gólmanky velice těžké. Nátlak ze stoupajícího tempa hry byl obrovský. Soupeřky postupně zvyšovaly svůj brankový rozdíl na 4:6 a na chvíli se zdálo, že Crazyny zaspaly šanci na výhru. Najednou, jako kdyby se stal zázrak, padl gól Oxaně Šamanině a od té doby v časovém intervalu dvou minut padaly branky na obou stranách. Atmosféra byla skvělá a fanoušci pomohli k rozhodujícímu gólu, který vstřelila Lucie Veidlová a za stavu 8:7 se celý zápas dohrál.

Komentář trenéra hostů pana Petra Čiháčka - blahopřejeme soupeři k výhře, v dnešním zápase byl hladovější po vítězství Liberec, holky si zaslouží pochvalu za výkon na 100% až do konce utkání.

Komentář trenéra pana Petra Horáčka - Dvě třetiny jsem byli lepším týmem., kde se nám podařilo vyhrávat osobní souboje. Ve třetí třetině jsme měli 5 minutový výpadek, kde nás soupeř dokázal potrestat. I před dvě branky, nás to nepoložilo, a šli jsme dále za vítězstvím. Děkujeme soupeři a šťastnou cestu.