Crazy Girls
Štěpánová, Kadlecová - Leierová, Pekárková, Kabeláková, Rumlová - Mlenková, Šamanina, Veidlová - Ljachová, Čermáková, Tomanová, Dlouhá
Ostrava
Vrlíková Markéta, Rybičková Veronika, Šuranyiová Zuzana, Patakyová Tímea, Pastušková Andrea, Jurečková Eliška, Káčová Veronika, Kapcová Nela, Grossová Viktória , Tomšová Veronika, Kajfoszová Pavla, Hudáková Kristína, Dupčáková Jana, Hudáková Paulína
Branky: 18. Oxana Šamanina, 33. Oxana Šamanina, 38. Michaela Mlejnková, 44. Michaela Mlejnková, 54. Michaela Mlejnková, 55. Oxana Šamanina - 8. Paulína Hudáková, 19. Kristína Hudáková, 24. Pavla Kajfoszová, 24. Kristína Hudáková, 25. Kristína Hudáková, 27. Veronika Káčová, 28. Markéta Vrlíková, 39. Veronika Káčová, 47. Markéta Vrlíková; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Marcela Štěpánová 22, Lucie Kadlecová 4 - Jana Dupčáková 14; po třetinách: 1:2, 2:6, 3:1;

Crazy girls FBC Liberec vs. FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (1:2,2:6,3:1)

Liberecký celek vstoupil do zápasu aktivně, o střelecké pokusy se starala především 1. lajna. V 7. minutě nešťastně zahrála rukou obránkyně Pekárková a samostatný nájezd Paulina Hudáková proměnila. Na konci první třetiny dokázala vyrovnat Šamanina, střelou do horního rohu. Před závěrečnou sirénou viděli diváci ještě jednu branku z hole Kristiny Hudákové, která tímto odstartovala svoje galapředstavení.

V druhé třetině ostravský celek dokonale využil svoji herní převahu na hřišti. Do poloviny zápasu nastřílel pět branek a rychle se ujal vedení 1:7. Na tento stav odpovědělo duo Šamanina, Mlejnková. Poslední slovo měla opět Ostrava, kdy se prosadila Veronika Káčová.

V posledním dějství se ukázalo, že o výsledku je už rozhodnuto. Ostrava opustila od své aktivní hry a Crazy girls se dostávaly do mnoha šancí. Dvakrát se dokázala prosadit Mlejnková, hattrick zkompletovala i Šamanina. Crazy girls v posledních minutách na zvrat sílu neměly a po porážce 6:9 nechaly všechny body soupeři.

Komentář trenéra hostů: Do stavu 7:1 výkon podle představ, obrovská dominance a nebýt střelecké impotence tak to bylo v půlce o 10. Výkon od 30.minuty strašidelný a nepřijatelný u týmu s Našimi ambicemi. Pokud se nenaučíme v těchto zápasech dominovat 60 minut, jen horko těžko můžeme letos myslet na nějaký úspěch.

Komentář trenéra Liberce: Myslím, že jsme dnes předvedli určitou kvalitu. Škoda je neproměněných šancí v závěru utkání, které nás mohly dostat na kontakt k soupeři. Moc děkuji holkám za předvedený výkon, i přesto, že jsme poslední zápasy prohráli, nehrajeme špatný florbal. Soupeř má velmi kvalitní tým plný klenotů. Aleš Poukar odvádí fantastickou práci.