(0:2,3:1,3:3)
Ostrava
Vaníček, Chyna - Klucho, Veselý, Kroupa, Strobach, Böhm D., Bitman - Ferdan, Marek, Valeš - Salát, Kořínek, Kopecký - Böhm L., Baudisch, Hůza - Šoltys, Procházka
Ostrava
Klobučník, Laja (od 40. minuty) - Hromádka, Lipový, Šebesta, Kuczera, Zbořil - Chvastek, Trulík, Klimscha, Hrabal, Eichner, Daniš, Sládek, Mendrek, Miške, Křiva, Moravčík, Čonka-Skyba
Branky: 27. Petr Salát, 30. Prokop Ferdan, 34. Radek Valeš, 47. Radek Valeš, 55. Lukáš Kořínek, 60. Matěj Klucho - 8. Filip Hrabal, 9. Jakub Mendrek, 24. Jan Daniš, 44. Dominik Eichner, 52. Šimon Kuczera, 56. Jakub Mendrek, 61. Jakub Mendrek; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 215; zásahy brankářů: Vít Vaníček 16 - Jakub Klobučník 8, Štěpán Laja 7; po třetinách: 0:2, 3:1, 3:3, 0:1;

FBC Liberec vs. FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 6:7 pp. (0:2, 3:1, 3:3 – 0:1)

Liberečtí vstoupili do první třetiny aktivně, avšak byl to soupeř, který poprvé rozvlnil síťku domácího brankáře. V 11. minutě bylo pro Severočechy ještě hůře. Mendrek zužitkoval nezištnou nahrávku od ostravského obránce Kuczery. Do konce třetiny se již skóre neměnilo a do kabin se odcházelo za stavu 0:2.

Druhá třetina byla ze strany Liberce mnohem lepší. V 27. minutě zavelel k obratu Petr Salát. Po třech minutách bylo ještě veseleji. Ferdan trefil poskakující míček a bylo sníženo na 2:3 z pohledu domácích. V 34. minutě bylo vyrovnáno, nahrávku umístil do prázdné brány Radek Valeš. Stav 3:3 vydržel až do konce třetiny.

Poslední perioda nabídla nejzajímavější podívanou z celého zápasu. Ostravští hráči se třikrát dostali do vedení, ale FBC Liberec vždy dokázalo vyrovnat. Postupně se o vyrovnávající branky postarali Valeš a Kořínek. Branku na 6:6 zajistil přesně mířenou střelou do horního růžku Matěj Klucho a zajistil tak libereckým minimálně bod.

Buly v prodloužení vyhrál tým Liberce a ihned sáhl ke hře bez brankáře. Velkou šanci neproměnil domácí Valeš, po něm navíc velmi nebezpečně pálil Veselý, ale brankář Ostravy hosty podržel. Po necelé minutě hry dostala Ostrava šanci trestného střílení. To dokázal využít svou třetí brankou Mendrek a přisoudil bod navíc soupeři.

Branky: 2x Valeš, Salát, Ferdan, Kořínek, Klucho

Komentář domácího trenéra (Skružný Zdeněk): „Bohužel jsme první polovinu utkání nehráli podle našich představ. Zlepšený výkon ze druhé půlky vedl dnes k zisku jednoho bodu, což bereme jako ztrátu.“

Komentář hostujícího trenéra (Trunkát Michal): „Dnes jsme předvedli bojovný výkon, který byl podpořený zlepšenou obranou a bude nadále pracovat na jejím zdokonalením. Opět jsme neproměňovali vyložené šance a tím jsme se připravili o vítězství. Soupeři děkuji za utkání.“