4
(0:1, 3:0, 2:3)
Fibiger, Weissgärber - Kůžel, Kolstrunk, Vavruška, Stummer, Novák, Kopecký, Semerád, Štorek, Kopta, Tauber, Esterka, Pavelka, Fuchsig, Tauber, Horák, Krbec, Kühnel
Vaníček, Janota - Hrůza, Strobach, Veselý, Kroupa, Böhm D., Bitman - Valeš, Marek, Ferdan - Hůza, Balatka, Salát - Baudisch, Böhm L., Šoltys - Kořínek
branky: 22. Josef Novák, 30. Jakub Kolstrunk, 36. Vojtěch Esterka, 53. Mikuláš Krbec, 55. Vojtěch Esterka - 2. Jiří Strobach, 50. Lukáš Veselý, 54. Lukáš Veselý, 60. Lukáš Veselý; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; diváků: 314; zásahy brankářů: Tomáš Fibiger 24 - Vít Vaníček 20; po třetinách: 0:1, 3:0, 2:3;

Komentář trenéra hostí p. Matěje Klucha: Opět jsme nezvládli dvě třetiny, zejména hru s míčkem. Ve třetí třetině skvělý výkon, bohužel nás zradila koncovka. V Liberci musíme předvést lepší výkon po celé utkání.

Komentář trenéra domácích p. Marka Vojty: Jsme vděčni za další bod, jenž nám zajistila především týmová spolupráce a odvaha útočit ve třetí třetině. V úterý nás čeká ještě daleko kvalitnější práce. Děkuji soupeři za utkání a skvělým fanouškům za podporu.