Otrokovice
Vaníček, Chyna - Klucho, Veselý, Kroupa, Strobach, Hrůza, Bitman - Ferdan, Valeš, Marek - Salát, Kořínek, Kopecký - Baudisch, Hůza, Böhm L. - Procházka, Balatka
Otrokovice
Michajlovič, Malina - Ťopek, Nagy, Kostka, Szweda - Pešat, Zaplatel, Sovják - Vykopal, Petřík, Kittel - Jurčík, Koníček, Čevela
Branky: 21. Radek Valeš, 21. Jakub Kopecký, 29. Jan Baudisch, 40. Tomáš Marek - 3. Martin Szweda, 5. Lukáš Pešat, 10. František Vykopal, 11. Lukáš Pešat, 16. Tomáš Sovják, 26. Petr Kittel, 59. Marek Zapletal; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 1 + Radek Valeš 5:0; využití: 0:0; diváků: 530; zásahy brankářů: Vít Vaníček 12 - Radovan Michajlovič 17; po třetinách: 0:5, 4:1, 0:1;

První třetina začala v režii hostujícího týmu. Na palubovce v Home Credit Aréně se doslova strhnul uragán v podání Otrokovických. Za první periodu nasázeli domácí brankáři pět branek. Postupně se trefili 2x Pešat, Vykopal, Szweda a Sovják.

Prostřední perioda začala v podání Severočechů nadějně. Ve dvou minutách se trefil Radek Valeš, kterého zanedlouho napodobil Jakub Kopecký. Následně se hra odehrávala v režii domácích. Na branku hostujícího Kittela odpovídal Jan Baudisch. Jeho střela po zemi překvapila výborně chytajícího Michajloviče. Před koncem druhé třetiny bylo ještě veseleji. Tomáš Marek po krásné asistenci snižoval už na rozdíl dvou branek.

V poslední dějství douho nepadla žádná branka. Jako moment zápasu se dá označit neuznaná branka z hole Lukáše Kořínka. I přes veškerou snahu všechny pokusy ztroskotali na fantastickém brankáři hostujícího celku. Otrokovičtí v závěru kosmeticky upravili na konečných 4:7 při snaze FBC Liberec v powerplay.

Branky: Valeš, Kopecký, Baudisch, Marek

Komentář trenéra hostů (Karel Sevčík): "Do zápasu jsme šli s cílem zachytit začátek, což se nám povedlo až překvapivě lehce. Pod dojmem vysokého vedeni 5:0 jsme polevili a dostali domácí svýma chybama do zápasu. Jsem rád, že nezklamali mladíci Vykopal a Szweda, kteří si po delší době odkroutili celý zápas. Tým zaslouží pochvalu za nasazení, zodpovědnost a skvělé kombinace. Soupeři děkujeme za zápas."

Komentář trenéra domácích (Filip Hanžl): "Bohužel jsme začali hrát na plno až po první třetině. Je vidět, že když hrajeme na 100 procent tak můžeme hrát s kýmkoliv. Věříme, že příští zápas začneme hrát od první minuty naplno."