(2:2, 3:0, 3:2)
Brno
Kuhn (Mazánek) – Galuszka, Sládeček, Bauer, Kladivo, Žižka, Nonn – Mráz, Kadlec, Coufal – Juhaňák, Kadavý, Pešák – Černoch, Koláčný, Jurševskis – Michálek, Novotný, Konečný.
Vaníček (Janota) – Hudera, Klucho, Bitman, Veselý, Strobach – Kopecký, Procházka, Valeš – Salát, Marek, Baudish – Ferdan, Šoltys, Böhm – Kořínek, Hiadlovský, Balatka – Kroupa.
branky: 2. Václav Černoch, 4. Petr Kadlec, 28. David Sládeček, 39. Václav Černoch, 40. Jiří Bauer, 44. Petr Kadlec, 57. Petr Koláčný, 59. David Sládeček - 13. Tomáš Marek, 16. Matěj Klucho, 48. Petr Salát, 49. Petr Salát; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 2:1; využití: 1:2; diváků: 299; zásahy brankářů: Filip Kuhn 11 - Vít Vaníček 21; po třetinách: 2:2, 3:0, 3:2;

Úvod zápas patřil jednoznačně domácím, kteří hned po třech minutách odskočili do vedení 2:0. Liberec se však do zápasu dokázal vrátit. Novou krev do žil Severočechů nalilo několik povedených zákroků brankáře FBC Víti Vaníčka a hosté se z nepovedeného startu utkání oklepali. Vyrovnání sil na hřišti dokumentovali i brankovým srovnáním, o které se postarali dorážející Tomáš Marek a v přesilové hře přesně mířící Matěj Klucho. Po 20 minutách hry odcházely oba celky do kabin za nerozhodného stavu.

Ve druhé části to vypadalo, že bude jediným úspěšným střelcem domácí Sládeček. Liberec hrál trpělivěji na balonku a nepouštěl Brno do tolika šancí jako v úvodní periodě. Jenže na konci prostřední dvacetiminutovky Brno hned dvakrát udeřilo. V poslední minutě druhého dějství tak domácí Buldoci odskočili do pohodlného vedení 5:2 a liberečtí měli před poslední třetinou co dohánět.

Když se navíc na začátku třetí části prosadil domácí Kadlec, zdálo se být rozhodnuto. S nepříznivým vývojem se nehodlal smířit Petr Salát, který se v krátkém časovém sledu dvakrát trefil a vykřesal jiskřičku naděje pro hostující celek. V závěru už ale Severočeši další trefu nepřidali, naopak domácí vstřelili dvě branky, kterými zpečetili osud zápasu.

Jan Kadlec, itelligence Bulldogs Brno:" Dnes jsme odehráli těžší zápas než ve čtvrtek. Pro vývoj byly důležité přesilovky a oslabení. Střelecky ani herně se nám nedařilo. Někteří začali hrát až od 30. minuty zápasu. Přesto jsme měli ve hře hezké momenty. Stále k řešení je počet a charakter našich inkasovaných branek."

Zdeněk Skružný, FBC Liberec: "Nejsme schopni udržet stabilní výkon po celé utkání. Rozhodlo se v závěru 2. třetiny. Třetí třetina byla z naší strany jen křeč a snaha za každou cenu utkání zvrátit. Domácí zvítězili zaslouženě."