Boleslav
Chyna, Janota - Hrůza, Strobach, Veselý, Bitman, Böhm, Kroupa - Valeš, Marek, Ferdan - Hůza, Kořínek, Hiadlovský - Šoltys, Baudisch, Kopecký
Boleslav
Bauer, Rytych - Jelínek, Řehoř, Krzyžanek, Kološ, Novák, Zakonov - Curney, Chrout Tom., Natov - Tomašík, Chroust Tad., Novotný - Gruber, Bína, Pluhař - Krajcigr, Rožnovják
Branky: 17. Prokop Ferdan, 59. Radek Valeš - 1. Tomáš Chroust, 12. Filip Zakonov, 23. Josef Pluhař, 30. Tadeáš Chroust, 40. Milan Tomašík, 48. Jiří Curney, 53. Milan Tomašík; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 210; zásahy brankářů: Lukáš Chyna 17 - Lukáš Bauer 18; po třetinách: 1:2, 0:3, 1:2;

První třetina začala lépe pro technology, hned v prvním střídání se dokázal prosadit Tomáš Chroust. Poté byla hra vyrovnaná, Mladá Boleslav více diktovala tempo hry a i podruhé dokázala rozvlnit síť za Lukášem Chynou, jmenovitě se prosadil Filip Zakonov. Šanci na vyrovnání přinesl Prokop Ferdan, který po střele Vojtěcha Hrůzy trefil baseballovým úderem míček a vstřelil první branku FBC. První třetina nám přinesla ještě přesilovou hru pro Boleslav, tu ale Liberec ubránil.

V prostřední části se dařilo lépe Boleslavi, protože dokázala utkání viceméně rozhodnout. Přidala tři góly. Postupně se trefili Pluhař, Tadeáš Chroust a Tomašík. Liberec si vytvořil několik šancí, ale ty s jistotou likvidoval Lukáš Bauer.

Poslední část zápasu se moc nelišila od předchozích dvou. Liberec v závěrečné periodě několikrát významně ohrozil Bauera. Reprezentační brankář hosty podržel a hned třikrát mu pomohla branková konstrukce. V závěru utkání technologové přidali další dvě branky z brejkových situací, prosadili se Curney a Tomašík. Za Liberec se snížil pouze Radek Valeš, který po nahrávce Prokopa Ferdana konečně prostřelil hostující brankáře.

Komentář trenéra domácích (Filip Hanžl): Nemáme se za co stydět. Poctivě jsme odmakali celý zápas proti silnému soupeři, kterému jsme jen díky smůle nedali víc gólů. Nyní se připravíme na další zápas, ze kterého určitě chceme všechny body.

Komentář trenéra hostí (Jan Pazdera): Hodně upracované vítězství, ve kterém rozhodlo, že jsme byli více produktivnější než soupeř.