Královské Vinohrady
Crazy Girls
Dostalíková Martina Veidlová Lucie Leierová Klára Gruntová Anna Dlouhá Adéla Rumlová Markéta Pekárková Nikol Kronychová Adriana Štěpánová Marcela Ljachová Veronika Kabeláková Anna Horáková Gabriela Tomanová Daniela Mlejnková Michaela Pokorná Daniela Šamanina Oxana Vejdělková Michaela Bartůšková Ema
Sladkovská Barbora Tvrzníková Aneta Žižková Alena Honzová Petra Trunečková Tereza Lingová Michaela Bursová Nikola Vejvodová Kristýna Bartošová Natálie Kutnarová Anna Vyrobíková Jana Zelníčková Kristýna Kuchyňková Eliška Kylarová Radka Šádková Barbora Dunstová Linda Vavřinová Barbora Dobisiková Anežka
Branky: 23. Klára Leierová, 25. Daniela Tomanová, 39. Markéta Rumlová, 48. Michaela Mlejnková, 50. Nikol Pekárková, 60. Nikol Pekárková - 16. Michaela Lingová, 20. Michaela Lingová, 41. Michaela Lingová, 56. Aneta Tvrzníková; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Marcela Štěpánová 16 - Jana Vyrobíková 37; po třetinách: 0:2, 3:0, 3:2;

Zaplaťpánbůh za to, že jsme první třetinu prohráli jenom 0:2. Zasloužili jsme si minimálně bůra. Zaplaťpánbůh podruhé, že jsme od druhé třetiny začali konečně hrát kontaktní sport, jímž florbal je. Zlomové v utkání bylo, že jsme konečně pochopili smysl rozehrávky, a tím soupeře od druhé třetiny přehrávali. Vítězství je pro nás cenné v tom, že se na každý gól strašně nadřeme a přesto se nevzdáváme. Za tento zápas není možné nepochválit Nikol Pekárkovou

Kromě první třetiny jsme na místním kluzišti tahali za kratší konec. Soupeř nás totálně přestřílel a jednoduchou hrou získal více branek na svou stranu. Děkujeme soupeři za férové utkání a těšíme se na odvetu.