Chodov
Chyna, Janota - Hrůza, Strobach, Bitman, Veselý, Hiadlovský - Valeš, Marek, Ferdan, Salát, Kopecký, Kořínek, Hůza, Böhm L., Baudisch, Procházka, Balatka
Chodov
Šantora, Frühbauer - Sýkora, Pražan, Kotlas, Fiala, Bouša, Podhráský, Kašovský - Ondrušek, Vávra, Mikeš, Žák, Vávra T., Koutný, Matejčík, Strachota, Plíhal
Branky: 2. Pavel Hůza, 3. Prokop Ferdan, 5. Tomáš Marek, 12. Lukáš Kořínek, 35. Tomáš Marek, 56. Prokop Ferdan, 60. Jakub Kopecký - 12. Tom Ondrušek, 14. Tom Ondrušek, 21. Ondřej Mikeš, 23. Marek Vávra, 35. Zdeněk Žák, 46. Tom Ondrušek, 52. Martin Pražan, 58. Marek Matejčík; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 133; zásahy brankářů: Lukáš Chyna 27 - Karel Šantora 15; po třetinách: 4:2, 1:3, 2:3

Komentář trenéra domácích (Zděnek Skružný): Kvalitní nástup do utkání nám pomohl se dlouho držet v zápase. Veliká škoda neproměněných šancí v závěru utkání, které by nám mohly zaručit alespoň bod proti velice kvalitnímu soupeři. Děkuji hráčům za bojovnost a nasazení, soupeři za pěkné utkání.

Komentář trenéra hostů (David Podhráský): Vyhráli jsme v Liberci, takže super. Úvod jsme měli tradičně strašidelný, od druhé třetiny snesla naše hra nějaká měřítka, ale bohužel jsme nebyli schopni ve skóre odskočit, takže jsme se na konci ještě o 3 body báli.