10
(1:0,3:5,4:5)
Sparta
Sparta
Branky: 5. Adam Balatka, 29. Jan Jaroš, 37. Tomáš Martin Matušů, 40. Vítek Pospíšil, 41. Jan Jaroš, 54. Ondřej Šorm, 57. Matěj Ševčík, 59. Vítek Pospíšil - 22. Marek Veselý, 27. Martin Remeš, 27. Marek Veselý, 38. Marek Veselý, 40. Marek Veselý, 46. Daniel Riley, 49. Daniel Richtr, 52. Ivan Pergler, 54. Lukáš Kovařík, 59. Ondřej Hurt; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 7:5; využití: 1:2; diváků: 71; zásahy brankářů: Jan Král 33 - Patrik Zítka 18; po třetinách: 1:0, 3:5, 4:5;

Komentář trenéra domácích(Jakub Ježek): Zápas, který jsme neodehráli vůbec špatně. Bohužel soupěř byl o dvě branky lepší. Mrzí mne množství zbytečných faulů a následných přesilových her, ve kterých je Sparta velmi silná. Děkuji soupeři za zápas.

Komentář trenéra hostů(Berka Jaroslav): Takový zápas nezápas, florbal neflorbal. Zbytečně jsme z toho vždy během zápasu dělali drama, nedařilo se nám dnes hrát pole našich představ. Pozitivem je počet vstřelených branek za dvě třetiny.