18.12.2017 - Redakce

Junioři FBC Liberec Tatran Střešovice zastavit nedokázali

Ve velmi okleštěné sestavě se představili junioři FBC Liberec. V posledním kole v roce 2017 se představili na půdě Tatranu Střešovice. Domácí potvrdili roli favorita a zaslouženě vyhráli vysokým rozdílem.

PSN Tatran Střešovice vs. FBC Liberec 15:3 (6:0,4:1,5:2)

Pro Liberecký tým nezačalo utkání vůbec špatně, prvních 10 minut dokázal Liberec blokovat a bránit veškeré akce domácího celku.První gól domácích vstřelil až v 11. minutě Marek Pixa. Poté se Liberci přestalo dařit bránit akce domácích a ve zbytku třetiny vstřelili dalších 5 gólů. Stav po první třetině byl 6:0 pro domácí.

Do druhé třetiny nastoupili Liberečtí mnohem lépe a v druhé minutě vstřelil branku Ondřej Belák, po chybě domácího obránce. Liberečtí měli pár světlých chvilek, nějaký ten pokus o zakončení a pár hezkých akcí ale nepovedlo se vstřelit další branku. Stav po druhé třetině byl 10:1 pro domácí celek.

Třetí třetinu se rozhodl Tatran hrát pouze na dvě lajny. První gól třetí třetiny padl v 5. minutě. V třetí třetině se Liberec snažil vstřelit pár gólů. V 9. minutě se podařilo Ondru Bartošovi skórovat a další gól vstřelil v 12. minutě Filip Švec. Zbytek zápasu nebyl nikterak záživný, Tatran se snažil tvořit různé kombinace a Liberec pouze bránil a blokoval vše co se dalo.

Branky: Belák, Bartoš, Švec