FBC Liberec uspořádá florbalový den v Home Credit Aréně

Stejně jako v minulém roce bude florbalový klub FBC Liberec pořádat den v Home Credit Aréně. Letošní termín se nezadržitelně blíží, navštívit libereckou multifuknční arénu budete moci už v neděli 17.9.2017.

Dvojzápas s Tatranem Střešovice a derby s Mladou Boleslaví:

Junioři: Florbalový program nabídne velmi zajímavé menu. Junioři FBC Liberec se představí po delší odmlce pátky v nejvyšší soutěž a v 1. kole budou mít hned těžký oříšek. Na palubovce přivítají mladé naděje z Technology Florbal MB.

Muži: Muži přes nepodařený start do soutěže mají co napravovat. V neděli 17.9.2017 potkají nejslavnější český klub Tatran Střešovice pyšnící se několika letou hegemonií v českém florbale.

Ženy: Crazy girls FBC Liberec vstup do nového ročníku teprve čeká. Shodou okolností se setkají s ženskými kolegyněmi Tatranu Střešovice, které jsou nováčky letošního ročníku.

Soutěž škol:
Na toto utkání si FBC Liberec připravilo speciální soutěž škol, která má dopomoci k velké návštěvě. V loňském roce si na tři zápasy našlo cestu skoro 2 000! Věříme, že letošní návštěvy budou stejné hojné.

Speciální zážitek:
Florbal v hokejových arénách zatím není tak obvyklý. Vy si tento zážitek budete moci vychutnat. Při zápasech se opět bude využívat kostka umístěná nad plochou, která bude sloužit k opakovaných záběrům.

Program:
9:00 – 11:00 – dětský turnaj
12:00 – 14:00 – FBC Liberec vs. Technology Florbal MB – KB Liga juniorů
15:00 – 17:00 – FBC Liberec vs. Tatran Střešovice – Tipsport Superliga
18:00 – 20:00 – FBC Liberec vs. Tatran Střešovice  – Extraliga žen

Vstup:
Po celý den je vstup na akci zdarma s výjimkou mužského zápasu Tipsport Superligy. Na ten se dostanete za symbolických 30kč.