ROZPIS TRÉNINKŮ – LETNÍ PŘÍPRAVA 2017

Tréninky platí od pondělí 1.5.

Přípravka 2009-2010

Trenéři: Blanka Procházková, Anna Gruntová, Pavel Koňa, Filip Švec, Radim Podzimek

Úterý 16:00 – 17:00 Venku (ZŠ Dobiášova)

Čtvrtek 16:00 – 17:00 Hala (ZŠ Dobiášova)

 

Elévové 2007-2008

Trenéři: Ondřej Navrátil, Martin Havlík, Ondřej Cejnar, Marek Čmugr, Filip Švec

Úterý 17:00 – 18:00 Venku (ZŠ Dobiášova)

Čtvrtek 17:00 – 18:00 Venku (ZŠ Dobiášova)

 

Mladší žáci A 2005-2006

Trenéři: Prokop Ferdan, Tomáš Faksa

Pondělí 17:00 – 18:00 Venku (ZŠ Dobiášova)

Úterý 17:00 – 18:00 Hala (ZŠ Dobiášova)

Čtvrtek 17:00 – 18:00 Venku (ZŠ Dobiášova)

 

Mladší žáci B 2005-2006

Trenéři: Jan Šoltys, Adam Štěpán

Úterý 18:00 – 19:00 Venku (ZŠ Dobiášova)

Čtvrtek 17:00 – 18:00 Hala (ZŠ Dobiášova)

 

Starší žáci A + B 2003-2004

Trenéři: Radek Valeš, Lukáš Kořínek

Pondělí 18:00 – 19:00 Venku (ZŠ Dobiášova)

Úterý 18:00 – 19:00 Hala (ZŠ Dobiášova)

Čtvrtek 18:00 – 19:00 Venku (ZŠ Dobiášova)

 

Starší žáci C 2003-2004

Trenéři: Jan Šoltys, Adam Štěpán

Úterý 18:00 – 19:00 Venku (ZŠ Dobiášova)

Čtvrtek 17:00 – 18:00 Hala (ZŠ Dobiášova)

 

Dorost A 2001-2002

Trenéři: Matěj Klucho, Ladislav Láska, Jan Šoltys, Jan Jaroš

Pondělí 18:00 – 19:00 Venku (ZŠ Dobiášova)

Úterý 19:00 – 20:00 Hala (ZŠ Dobiášova)

Čtvrtek 18:00 – 19:00 Venku (ZŠ Dobiášova)

 

Dorost B 2001-2002

Trenéři: Ondřej Navrátil

Středa 19:00 – 20:00 Venku (ZŠ Dobiášova)

Čtvrtek 19:30 – 21:00 Hala (ZŠ Dobiášova)

 

Junioři A 1999-2000

Trenéři: Jakub Ježek, Petr Salát, Miroslav Svoboda

Bude upřesněno hlavními trenéry

 

Junioři B 1999-2000

Trenéři: Ondřej Navrátil, Ladislav Láska, Dominik Šollar

Středa 19:00 – 20:00 Venku (ZŠ Dobiášova)

Čtvrtek 19:30 – 21:00 Hala (ZŠ Dobiášova)

 

Žákyně (mladší 2005-2006, starší 2003-2004)

Trenéři: Ondřej Navrátil, Petr Novák

Úterý 18:00 – 19:00 Venku (ZŠ Dobiášova)

Čtvrtek 17:00 – 18:00 Hala (ZŠ Dobiášova)

 

Dorostenky 2001-2002

Trenéři: Vojtěch Rondoš, Petr Horáček, Petr Novák

Pondělí 19:00 – 20:00 Venku (ZŠ Dobiášova)

Středa 19:00 – 20:00 Venku (ZŠ Dobiášova)

Čtvrtek 18:00 – 19:30 Hala (ZŠ Dobiášova)

 

Juniorky 1999-2000

Trenéři: Vojtěch Rondoš, Petr Horáček, Petr Novák

Pondělí 19:00 – 20:00 Venku (ZŠ Dobiášova)

Středa 19:00 – 20:00 Venku (ZŠ Dobiášova)

Čtvrtek 18:00 – 19:30 Hala (ZŠ Dobiášova)